Засновники

FinanceOne є частиною Magneticone Group 2020

Руслан Савчишин – інвестор та засновник групи компаній MagneticOne Group.

MagneticOne Group – група ІТ-компаній, котрі створюють продукти в різних галузях для клієнтів з усього світу. Перший бізнес – це IT-компанія MagneticOne, яка згодом перетворилась на групу компаній MagneticOne Group. Станом на сьогодні MagneticOne Group налічує більше 10 компаній та продовжує рости. Серед них:

MagneticOne, засновник компанії. Компанія – розробник програмного забезпечення для потреб електронної комерції. На ринку працює 20 років. Продукти компанії є лідерами світового ринку в сегменті автоматичної міграції даних, серед них Cart2Cart, API2Cart.

MagneticOne Municipal Technologies, засновник компанії. Компанія, що реалізує сучасні рішення для підвищення ефективності роботи муніципалітетів шляхом впровадження геоінформаційних технологій.

Як засновник, відповідальний за стратегічне планування та розвиток компанії, прийняття ключових рішень та управління ресурсами компанії.

Олег Череватий – підприємець, інвестор, співзасновник частини компаній MagneticOne Group.

Олег здобув вищу технічну освіту у ТНТУ ім.І.Пулюя (2006) та структурував свої управлінські компетенції у Школі Власників Бізнесу (2016), пройшов сертифікацію для AWS Solutions Architect (2020). Брав участь як спікер у багатьох технічних та бізнес конференціях, де ділився своїм досвідом у бізнесі та продуктовому менеджменті.

З 2004 року в MagneticOne Group пройшов шлях від дизайнера до партнера, займав різні позиції: фінансовий директор, креативний директор, керівник відділу підтримки клієнтів, керівник відділу маркетингу, проєктний менеджер, продукт менеджер, виконавчий директор. Протягом цього шляху навіть будував декотрі з відділів з нуля.

Разом з Русланом Савчишином та іншими партнерами заснував першу приватну школу, що здобула ліцензію в Тернополі на основі франшизи ThinkGlobal.

Життєве кредо: “Успіх неминучий!”

Cart2Cart
MagneticOne Group
Api2Cart
Yaware
MagneticOneMunicipalTechnologies
RSFO
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Top